Terug

Neon Kactus Glass Waterfles - Pink Flamingo 550ml

Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis

  • Voorraad: 1

Duurzaam en met een prachtig ontwerp. En geweldig alternatief voor plastic (wegwerp) flesjes! De drinkfles van is gemaakt van hoge kwaliteit borosilicaat glas, en is dus erg licht en super sterk! Bij gebruik komen er dan ook geen chemicaliën vrij

€ 23,95

Aan verlanglijst toevoegen

  • Afhalen op afspraak mogelijk Tooltip De levertijd van ieder artikel wordt altijd op de productpagina en in de winkelwagen van het betreffende product weergegeven.
  • Betaal achteraf: Niet goed, geld terug
  • Gratis verzending binnen NL & BE
  • Een boom voor elke bestelling
Placeholder 4,7

Uitstekend 4,7 uit 5

“Zie onze reviews op Trustpilot”

Productomschrijving

Neon Kactus Glass Waterfles - Pink Flamingo 550ml

PURE DRINKERVARING - Neon Kactus glazen flessen zijn gemaakt van niet-doorlatend, hoogwaardig borosilicaatglas. Drinken uit je Neon Kactus glazen fles in plaats van plastic of roestvrij staal zorgt voor een schone en pure drinkervaring.

ONTWERP - Neon Kactus glazen flessen zijn lichtgewicht, robuust en duurzaam. Nauwkeurig ontworpen met behulp van de hoogste kwaliteit materialen van voedingskwaliteit, perfect voor uw favoriete drankjes.

STIJLVOL - Neon Kactus-flessen hebben een siliconen hoes van voedingskwaliteit met een unieke antislipgreep met textuur en een volledig lekvrij bamboe deksel. Neon Kactus-flessen zijn speciaal voor u ontworpen om u een gezonde en stijlvolle manier te bieden om onderweg gehydrateerd te blijven.

100% RECYCLEERBAAR - Neon Kactus-glazen flessen gebruiken alleen BPA-vrije en volledig recyclebare materialen, zodat u het wegwerpmateriaal kunt weggooien en kunt helpen bij het creëren van een betere toekomst!
 

Specificaties:

  • Inhoud: 550ml, Ø7cm x H 25cm
  • Alle materialen zijn 100% recyclebaar en BPA vrij
  • Hoge kwaliteit borosilicaatglas; lichtgewicht en super sterk (maar niet onbreekbaar)
  • Geschikt voor de vaatwasser (behalve de dop)
  • Voedselveilige, siliconen omslag voor een stevige grip
  • Eco friendly


Alle materialen van de fles zijn 100% recyclebaar. Vriendelijk voor milieu en natuur, en duurzaam in (her)gebruik.

Verzending

Verzending

Ervaar duurzame verzending bij ons! Jouw bestelling wordt zorgvuldig verpakt en verzonden op een milieuvriendelijke manier. We hergebruiken dozen en planten bij elke order een boom. Doe mee en maak een groen verschil!

Reviews

Gebruikers beoordelingen 5 / 5 Reviews: (2)

  • SE Door Shantie aan 29-03-2021 22:57

    5 / 5

    Zeer tevreden over het product!

  • SN Door Sharon aan 19-12-2020 11:52

    5 / 5

    Een fijne stevige beker met een goede antislip. Echt met 1 hand te gebruiken,

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Neon Kactus Glass Waterfles - Pink Flamingo 550ml

Neon Kactus Glass Waterfles - Pink Flamingo 550ml

€ 23,95

Koning Bamboe 4,7 / 5 - Reviews @ Trustpilot